لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در اين لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمايش نتايج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض متن کامل فايل ورد word کتاب درسي نهج البلاغه 3 پايه ششم حوزه

متن کامل فايل ورد word درس‌نامه نهج البلاغه پايه‌هاي ششم حوزه درس نهج البلاغه 3
    متن کامل عهدنامه حضرت اميرالمومنين عليه‌السلام با مالک اشتر همراه با ترجمه کامل فارسي توسط فيض الاسلام که بعنوان متن درسي ماده امتحاني نهج البلاغه3 درس‌نامه پايه ششم حوزه‌هاي علميّه مي‌باشد حجم فايل 1785 کيلوبايت با فرمت فشرده زيپ شده
    براي استفاده بهتر مي‌توانيد پس از دانلود کردن فايل و باز کردن آن از فايل ورد چاپ بگيريد و فايل دريافتي را پرينت کنيد.

نکته مهم:
    در ساليان اخير متن درسي نهج البلاغه تغيير يافته است ، و بجاي ترجمه فيض الاسلام ، ترجمه استاد دشتي ، متن اعلام گرديده است
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فايل: doc nahjp6.doc (2.30 مگابايت, 501 نمايش)

تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

مرسی دانلود کردم فقط ورژن وردش چنده چون توی ورد من یک بد وا شده !

پيش فرض

من خغŒلغŒ به کتاب نهج البلاغه علاقه دارم واقعا مغŒ باغŒست تک به تک کلمات کتاب را با طلا نوشت و خغŒلغŒ هم دوست داشتم که بتونم مطالب کتاب رو روغŒ گوشغŒم داشته باشم که در شراغŒط بغŒکارغŒ بتونم مطالعه کنم
    تشکر بابت گردآورغŒ و ارائه لغŒنک دانلود

مجوز هاي ارسال و ويرايش

• شما نميتوانيد موضوع جديدي ارسال کنيد
  • شما امکان ارسال پاسخ را نداريد
  • شما نميتوانيد فايل پيوست در پست خود ضميمه کنيد
  • شما نميتوانيد پست هاي خود را ويرايش کنيد
  •  
شبكة المحسن عليه السلام لخدمات التصميم   شبكة جنة الحسين عليه السلام للانتاج الفني