لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در اين لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمايش نتايج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض متن کامل شرح فارسي منطق مظفر ره تعليمي جزء 2

کتاب المنطق تأليف مرحوم علّامه محمدرضا مظفر رحمه الله در سه جزء در پايه دوم حوزه‌هاي علميّه تدريس مي‌گردد مدارس مي‌توانند کتاب منطق تعليمي را نيز که تلخيص منطق مظفر است نيز به‌جاي منطق مظفر انتخاب کنند درس منطق 2 شامل جزء اول و دوم المنطق يا منطق تعليمي است
    شرح فارسي جزء دوم المنطق المظفر ره يا المنطق التعليمى در فايل pdf آماده شده است که متن آن تأليف آيت الله استاد قادر حيدري فسائي شيرازي دامت برکاته مي‌باشد.
    يعني کل جزء دوم منطق مظفر(ره) در فرمت pdf آماده دانلود مي باشد.
    اصل اين متن دستنويس استاد گرامي بوده است که بصورت فتوکپي در ميان تمامي تلاميذ استاد توزيع گرديده بوده است، فرصتي براي کسب اجازه جهت تايپ و انتشار آنلاين آن هنوز فراهم نيامده است و مسؤوليت شرعي دانلود فايل بر عهده خود طلاب است
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

باسلام هر کار میکنم نمیتوانم فایل کتاب منطق را دانلود کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي توسط دوست مهربان نمايش پست ها
    باسلام هر کار میکنم نمیتوانم فایل کتاب منطق را دانلود کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
    علیکم السلام
    بله، متاسفانه اشکال از ناحیه ما بود
    ممنون که اطلاع دادید ، مشکل در حال حاضر برطرف شده است
    لطفاً اگر به هر مشکل دیگری برخورد کردید سریعاً به ما اطلاع دهید
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من هرچى دنبال شرح بخش سوم منطق مظفر كه مربوط به صناعات خمس ميشود را پيدا نكردم لطفا راهنمايى كنيد ممنون

مجوز هاي ارسال و ويرايش

• شما نميتوانيد موضوع جديدي ارسال کنيد
  • شما امکان ارسال پاسخ را نداريد
  • شما نميتوانيد فايل پيوست در پست خود ضميمه کنيد
  • شما نميتوانيد پست هاي خود را ويرايش کنيد
  •  
شبكة المحسن عليه السلام لخدمات التصميم   شبكة جنة الحسين عليه السلام للانتاج الفني